Pigtail SC/PC, SM, 9/125, OS2, 2m

Pigtail SC/PC, SM, 9/125, OS2, 2m

2.43 

Karakteristike:

Tip: Pigtail

Tip jezgra: Poluprovodne cevi

Materijal: LSZH

Dužina: 2m

Boje u ponudi: Aqua, Zelena, Žuta, Plava. Pink

Opseg temperature: -20 – 70 °C

Konektor je u skladu sa standardima IEC61754-20

Kabal je u skladu sa standardima IEC60793-2

SKU: EFB-O1023.2 Category:

Product Description

SC pigtail ima primarnu oblogu (900µ) u boji odgovarajuće kategorije.

Pigtail se mogu naručivati odvojeno. Zbog toga što je standardna količina u seriji 12 pigtail.

Svaki konektor se pakuje zasebno radi lakseg uklanjanja svakog pigtail.