Shop

Pigtail LC/PC Singlemode
26. jula 2018.
EFB INFRALAN U/FTP Cat.6A halogen free 500MHz pak. 305m.
13. avgusta 2018.
Show all

Kabl UTP CAT.5e LSHF 300MHz

Opis
– LSHF omotač
– Omogućen prenos na svim protokolima do 10GBASE-T
– Garantovan opseg do 300MHz
– Saglasnost sa zakonima o protivpožarnoj zaštiti u objektima sa velikim brojem ljudi
– Min prečnik savijanja      kod instalacije  80mm
     tokom eksploatacije  40mm
– Max sila opterećenja      110N (11kg)
– Temperaturni opseg      kod instalacije  0°C do +50°C
     tokom eksploatacije  -20°C do +60°C
– Spoljni prečnik kabla      4,7mm
– Prečnik bakarne parice      0,48mm (AWG 26)
– NVP      67%
BeTheme WordPress Theme